Lucyna Zabawa

7,4
236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucyna Zabawa

Niezły początek

użytkownik usunięty

Filmografia zaczęła się bardzo ładnie... "Trzy dni bez wyroku", potem role u Kieślowskiego i Spielberga. Tylko dlaczego potem taki zastój...?

Szkoda bo mogla zagrac wiele dobrych rol

Nie wiem, ale też mnie to ciekawi.

rybainna

Pewnie poznała przystojnego francuza...

wmbco

wyjechała do stanów, wyszła za polaka, filmami juz się niestety nie zajmuje... a szkoda :(

iks91

iks91---jezeli to pewne informacje ...to troche szkoda bo mogla w tam tym czasie zrobic co nie co w kinie.a teraz byc znana twarza jak wiekszosc tamtego pokolenia.

iks91

Wiecie może kogo ona grała w Podwójnym zyciu Weroniki Kieslowskiego? Bardzo oryginalna uroda, ale nie kojarze jej z tego filmu

Zastój dlatego, że aby zagrać, gdy nie jest się zawodową aktorką, to trzeba liczyć albo na to, że ktoś skorzysta z rekomendacji (nie każdy jest chętny), albo trzeba... hmm adekwatnie do nazwiska - każdy wie, o co chodzi. A jak poznała sobie kogoś bogatego w USA, to już poszła z nim i kariera w TV niepotrzebna.

Wolfgang1984

Problem w tym, że ona jest zawodową aktorką.

lewig

Przyznaję się do błędu, wobec tego zamieniam słowo zawodową na słabą/przeciętną.

Wolfgang1984

A tyle jeszcze mogła pokazać :)

Wolfgang1984

"hmm adekwatnie do nazwiska - każdy wie, o co chodzi." - Nie wiem, o co?

rallycan

Autorowi chodziło zapewne o łapówkę w naturze...

sq5irz

Nie ma co, na filmweb dowiesz się wszystkiego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones