PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1159}

Podwójne życie Weroniki

La Double vie de Véronique
7,5 48 733
oceny
7,5 10 1 48733
6,8 23
oceny krytyków
Podwójne życie Weroniki
powrót do forum filmu Podwójne życie Weroniki

a propos

ocenił(a) film na 9

Witam.
O filmie nie będe nic pisał bo wszyscy wiedzą, iż jest to dzieło sztuki przed którym tu i teraz chylę czoła (no może wszyscy oprócz Corsit'a, który jak wszyscy już wiemy z języków romańskich toleruje tylko i wyłącznie język włoski, ale to i tak z wielkim przymusem).
Mam pytanie odnośnie utworu, który śpiewa Weronika podczas swojego występu - na soundtracku jest ten utwór, ale niestety już bez wokalu Weroniki!!! Ma ktoś może namiary na wersję "zwokalizowaną"? Czy może jedynym wyjściem jest zgranie ścieżki z samego filmu?

PS.BAISEMAINS dla Corsit'a hehe

pxe

Witam

Utwór ten nazywa się "Enfer" czyli "Piekło" i jego wersję "zwokalizowaną" (chyba nawet idealne odtworzenie wersji filmowej) możesz znaleźć na płycie "Preisner's Music" na której utrwalono koncert Sinfonia Varsovia w kopalni soli w Wieliczce (utwór 23.)

Przesyłam link na którym znajdziesz więcej informacji. Polecam całą płytę, jest fenomenalna - http://www.soundtrackcollector.com/catalog/soundtrackdetail.php?movieid=49482

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
mifo

:). Wielkie dzięki!!Dokładnie o to mi chodziło!! Wersja troszeczkę zmieniona w stosunku do oryginału (końcówka), ale to normalne skoro nie jest to dokładnie ścieżka z filmu. Jeszcze raz THX za info. Płytke napewno wysłucham z zainteresowaniem bo muzyka Preisner'a ma w sobie to coś (choć o ile się tego lepiej słucha w towarzystwie ruchomych obrazów Kieślowskiego :] ). Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones