PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1159}

Podwójne życie Weroniki

La Double vie de Véronique
7,5 48 751
ocen
7,5 10 1 48751
6,8 23
oceny krytyków
Podwójne życie Weroniki
powrót do forum filmu Podwójne życie Weroniki

Już niebawiem, bo 22 czerwca ukaże się na DVD długo wyczekiwany film: "Podwójne życie Weroniki".
Krążek będzie zawierał również film "I'm so-so". Niestety na stronie wydawcy nie ma informacji czy będzie to edycja 2-płytowa (jaka ukazała się m.in. we Francji oraz Angli, czy też znajdzie się to tylko jeden krążek. Nic nie wiadomo również o tym czy będzie zawierał bogate dodatki (które zagraniczne wersje posiadają). Nie wiadomo również czy i wogóle ukaże się również książka poświęcona w/w filmowi. Która całkiem niedawno ukazała się we Francji. A byłaby zapewne niezłym uzupełnieniem filmu.

Informacje odnośnie filmu można znaleźć na stronie:

http://www.bestfilm.pl/video/zapowiedzi.php [www.bestfilm.pl/video/z...]

a na temat książki:

http://irenkaaa.free.fr/double/index.htm [irenkaaa.free.fr/double...]

abc

Jest to "pożal się Boże" wydanie z cudownymi reklamami nie do ominięcia. Jak ja kocham takie zabiegi. PLATFUSIARSTWO! "Kolekcjonerskie wydanie" hehe, śmiech na sali.

ocenił(a) film na 10
Francisco_Scaramanga

to prawda, reklamy sa denerwujace i to na MAXA!!! zwlaszcza jezeli kupuje sie film normalnie w sklepie za normalna cene, a nie z gazetą.
poza tym tłumaczenienie jest nieco skopane-wersja ktorą mam od jakiegoś czasu w kompie jest o nioco bogatsza językowo niz ta na dvd.
kolajna rzeczą jest to, ze wydanie francuskie zawiera o wiele wiecej dodatkow i rowniez filmy Kieślowskiego, to niestety zawiera tylko jeden dodatek i film "i'm so so..." to troche mało, mogli juz postarac sie i dac conieco wiecej, nawet jesli nalezaloby zaplacic wiecej za oba krązki.
mysle ze nazwa "kolekcjonersie wydanie" odnosi sie tutaj jedynie do opakowania, a nie do zawartosci, bo trzeba przyznać ze jest ono naprawdę elegancko wykonane.

ocenił(a) film na 10
Francisco_Scaramanga

to prawda, reklamy sa denerwujace i to na MAXA!!! zwlaszcza jezeli kupuje sie film normalnie w sklepie za normalna cene, a nie z gazetą.
poza tym tłumaczenienie jest nieco skopane-wersja ktorą mam od jakiegoś czasu w kompie jest o nioco bogatsza językowo niz ta na dvd.
kolajna rzeczą jest to, ze wydanie francuskie zawiera o wiele wiecej dodatkow i rowniez filmy Kieślowskiego, to niestety zawiera tylko jeden dodatek i film "i'm so so..." to troche mało, mogli juz postarac sie i dac conieco wiecej, nawet jesli nalezaloby zaplacic wiecej za oba krązki.
mysle ze nazwa "kolekcjonersie wydanie" odnosi sie tutaj jedynie do opakowania, a nie do zawartosci, bo trzeba przyznać ze jest ono naprawdę elegancko wykonane.
a piszac poprzedni post, w polsce jeszcze nie ukazal sie ten film, byla to jedynie zapowiedz, ktora narobila mi ogromnego apetytu, szkoda ze co nieco zawiodlem sie na wydawcy BestFilm, zreszta juz nie pierwszy raz, bo "kolekcjonerskie wydanie" " 3kolorów" jest również pożal sie Boże!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones