PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1159}

Podwójne życie Weroniki

La Double vie de Véronique
7,5 48 729
ocen
7,5 10 1 48729
6,8 23
oceny krytyków
Podwójne życie Weroniki
powrót do forum filmu Podwójne życie Weroniki

Ten utwór jest genialny! Gdy włączam go w nocy, boję się go słuchać. To ewenement! To tragicznie piękne! Lepiej już nic nie powiem....słowa tego nie oddadzą

jonaszmiauczynski

pierwszy raz usłyszałam tą muzykę gdy byłam jeszcze dzieckiem i wtedy mnie totalnie przerażała, gdy wróciłam do niej po latach wciąż wywołuje takie same ekstremalne emocje ale nie potrafię się jej oprzec! I tak samo jak Ty boję się jej słuchać w nocy... GENIUSZ!

ocenił(a) film na 10
domistka

Dołączam do grona miłośników obojga osób:)

ocenił(a) film na 10
Thommy

Sorry, pomyliłem się; miałem napisac, że dołączam do grona miłośników Irene oraz utworu Van der Budermayer, kompozytora, który z resztą nie istniał, a został wymyślony na potrzeby filmu:)

ocenił(a) film na 9
jonaszmiauczynski

tak, ta muzyka jakoś dziwnie wpływa na stan ducha... pamiętam, że jak pierwszy raz jak oglądałam ten film, jakoś nawet jej nie zauważyłam, za to później, gdy oglądałam go po raz drugi w nocy, na słuchawkach, kompletnie mnie zaczarowała, jakbym poznała jakąś potęgę. w nocy ten film przeżywa się niczym sen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones