PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1159}

Podwójne życie Weroniki

La Double vie de Véronique
7,5 48 733
oceny
7,5 10 1 48733
6,8 23
oceny krytyków
Podwójne życie Weroniki
powrót do forum filmu Podwójne życie Weroniki

Coś w tym filmie jest, ale obawiam się (i mówię to całkiem poważnie), że jestem na niego
za głupi/młody.

ocenił(a) film na 7
alzur

Ciężki ale to ta metafizyka i styl artystyczny. Jednak obie Weroniki skończyły inaczej i inaczej potoczył się ich los. Jednak nie kumam końcówki z tym drzewem, o co chodziło?!

ocenił(a) film na 10
alzur

Nie miej z tym problemu.
To film do którego trzeba dorosnąć - bez złośliwości , sam go oglądałem mając siedemnaście czy osiemnaście lat pierwszym razem.
Wtedy jedyne co mi utkwiło w głowie to uroda aktorki grającej Weronikę.
Dziesięć lat później zrozumiałem ten film .
To nie jest bajka o pokemonach , tylko film dla ludzi którzy mają już jakieś doświadczenie życiowe , i wyrobione podejście do świata i naszego otoczenia.
Więc szczerze polecam : poczekaj kilka lat , skończ szkołę , studia , i wróć do "Podwójnego życia Weroniki"
Polecam szczerze , i bez sarkazmu czy złośliwości , lub przypierdekalania się komuś do wieku.

ocenił(a) film na 10
nightgale

To ja chyba mam zdrowo zrytą czachę jeśli film mi się podobał i go, tak mi się zdaje zrozumiałem a mam właśnie jak napisałeś 17 lat.

ocenił(a) film na 10
dionizos14

No to moim zdaniem masz nieźle nie zrytą czachę .
Gratuluję.

alzur

Film zdecydowanie nie dla wszystkich. Mi się nie podobał i nie mam ochoty do niego nigdy wracać. Twórczość Kieślowskiego jak dla mnie jest świetnym odzwierciedleniem postrzegania sztuki w Polsce. Nie zdziwię się jeżeli już wkrótce jego filmy będą jak książki Coelho.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones