PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1159}

Podwójne życie Weroniki

La Double vie de Véronique
7,5 48 733
oceny
7,5 10 1 48733
6,8 23
oceny krytyków
Podwójne życie Weroniki
powrót do forum filmu Podwójne życie Weroniki

To jest kpina, po północy do tego w niedziele. Kto to w ogóle obejrzy? Ludzie idą jutro do pracy, do szkół, więc kto? Bezrobotni i starzy ludzie, którzy nie śpią w nocy? I płacić abonament mam, niedoczekanie Boskie.

Marcus_Volturi

Tak to już jest w tym kraju (albo i na świecie), że dobre produkcje, które nie są głupkowatymi komediami emituje się, o porze najmniej dogodnej ogólowi. Podobnie jest też z muzyką w radiach. Dopiero koło 2. w nocy puszczana jest muzyka polska, nie goszcząca w tej chwili na topie.
Nam już tylko pozostaje się śmiać, jak to 'możni' naszego państwa pragną nas ogłupić :D

ocenił(a) film na 9
Marcus_Volturi

Ja i tak się cieszę, że chociaż w nocy puszczają coś ambitnego i będę oglądał takie transmisje, bo jak tak dalej pójdzie, to niedługo przez całą dobę będą nas zasypywać śmieciami. Aczkolwiek jutro na jedynce leci teatr telewizji na żywo, sztuka Englerta z Pszoniakiem. Dla mnie jest to jednak jakiś znak, że jeszcze nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.

ocenił(a) film na 5
Marcus_Volturi

Już 20 lat temu ludzie nie mieli takich problemów jakie ty masz dzisiaj bo nagrywali sobie filmy na video.Teraz doszło jeszcze dvd a także dekodery z nagrywarką.Jak czytam takie rzeczy to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

Znawca kina

Popłacz sobie.

ocenił(a) film na 5
Marcus_Volturi

Jednak wybieram śmiech hahaha

Marcus_Volturi

Masz coś do bezrobotnych?:P

ocenił(a) film na 8
rotfl

właśnie ;p :) obejrzę, a jak !

Marcus_Volturi

jeszcze zapomnialas o tych ktorzy maja urlop :P i oglądam

ocenił(a) film na 8
Magi_7

ja też oglądałam!:-)

ocenił(a) film na 8
Magi_7

Albo są na L4 bo i tak bywa...

ocenił(a) film na 8
Magi_7

No i sa jeszcze ludzie którzy cierpią na bezsenność więc mogą oglądać...

ocenił(a) film na 8
Marcus_Volturi

zgadzam się... tvp fajne filmy puszcza w środku nocy, tak żeby przypadkiem ktoś tego nie zobaczył.... :) a o 20:00 wiadomo jakieś pierdoły... :)

Marcus_Volturi

cieszę się, że arcydzieło Kieślowskiego nadali właśnie o takiej porze - inaczej nie zobaczyłbym go wreszcie w całości - o takiej porze akurat mogłem pooglądać trochę TV, o emisji nie wiedziałem. Przypadek może sporo zmienić - kto widział film Kieślowskiego z 1981 roku, ten wie.

Marcus_Volturi

A ja obejrzałam i wstałam o 6:00, jak się chce to można. Z resztą ja zawsze chodzę późno spać i muszę wcześnie wstawać, kwestia przyzwyczajenia organizmu i determinacji. Takie kino będzie zawsze puszczane nocami, bo jest to kino dla koneserów. Ja mojego ulubionego twórcy prawie wcale nie mogę się doczekać w TV- Almodovar, bo jest zbyt kontrowersyjny jak na polskie realia, więc jestem skazana aby zdobywać jego filmy na własną rękę. TV prawie wcale nie oglądam, bo nigdy nie ma nic wartego uwagi.

Marcus_Volturi

Polecam opcję dekodera z nagrywarką lub dvd :)))
Mogą dawać i o 4 rano - byle puszczali w ogóle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones