PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1159}

Podwójne życie Weroniki

La Double vie de Véronique
7,5 48 752
oceny
7,5 10 1 48752
6,8 23
oceny krytyków
Podwójne życie Weroniki
powrót do forum filmu Podwójne życie Weroniki

Cały Kieślowski...

użytkownik usunięty

Film dokładnie w stylu tego wielkiego Reżysera - stuprocentowo metafizyczny i bardzo sugestywny. Nawet ta scena, w której stojąca obok Weroniki śpiewaczka tak jakoś dziwnie się do niej uśmiecha - za każdym razem mam ciarki ;)

ocenił(a) film na 8

i ja mam ciary... kurcze. obejrzałąm ten film dokładnie rok temu, od tamtej pory widziałam go już dwa razy i zastanawiam się, czy kiedykolwiek zobaczę lepszy film niż ten... Kieślowski był magikiem, on potrafił z niczego zrobić coś, działał mi na nerwy i emocje. czy ktoś wie, jaki film jest lepszy niż Weroniki? ten klimat zajął moje serce

ale_draka

I muzyka, z tym się zgodze. Trudno ją "wyrzucić" z myśli.

ocenił(a) film na 8
ale_draka

niebieski jest jednak lepszy

ocenił(a) film na 8
Pancefaust

nie będę polemizować, bo niebieski ma coś w sobie, tylko bardzo mnie przygnębił... może dlatego tak lubię podwójne życie Weroniki, że kreacja głównej bohaterki ma w sobie jakiś pierwiastek który mnie z nią łączy... pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
ale_draka

ten film jest magiczny, cały obraz jest przepełniony jakąś dziwną piękną melancholią. ja widziałam go pierwszy raz ze cztery lata temu i dotąd nie mogę znaleźć nic, co by mnie tak zaczarowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones